Roberto Mancini është shprehur shumë i lumtur për rikthimin në stolin e Interit. Italiani do të zëvendësoj të shkarkuarin Walter Mazzarri.
Mancini që ka qenë edhe më parë trajner i Interit, ku ka fituar tituj të Serie A, rikthimin në San Siro e quan sfidë emocionuese.

AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"};


“Inter, një sfidë e re emocionuese. Unë jam i lumtur dhe mezi pres të përqafoj tifozët neroazzurri. Forca Inter”, ka deklaruar Mancini./Indeksonline/