Korab Jetshi i ka thënë lamtumirë beqarisë. Ai ka lidhë kurorë me vajzen të quajtur Gentianë.


Dasma e Korabit, i cili është djali i këngëtarit të njohur të muzikës popullore Shkëlzen Jetishi, është mbajtur mbrëmë në “Restaurant Xeni Imperial”.  Restorant është hapur së fundi nga vet Shkëlzen Jetishi.


Bëhet e ditur se gjatë mbrëmjes, mysafirët i ka argëtuar edhe vet Xeni.Mësohet se çifti i ri, Korabi dhe Gentiana janë duke pritur fëmijën e parë të tyre, që edhe e ka nxitur dyshen të përshpejtojë planet për martesë./Indeksonline/