Nostalgjia per Champions Ligen, ka bere qe drejtues e lojtare te Milanit te ishin prezent ne stadiumin Emirates per te pare derbin anglez te gjysmefinales se champions Liges, Arsenal-Mançester. Beckham, tifoz me djajte e kuq, Flamini ish-lojtar i Topçinjve dhe dyshja Ançeloti-Galiani per te ndjekur Adebayor, qe sezonin tjeter mund te vishet kuqezi.