Krimi brenda familjes godet serish. Ne fshatin Kacinar te Mirdites, vajza godet disa here babain e saj me thike duke i shkaktuar atij vdekjen.

Ngjarja e rende ka ndodhur pas kercenimeve me arme zjarri ne gjendje te dehur te 45 vjecarit Gjergj Gjoka kundrejt gruas dhe vajzes se tij A. Gjoka.

Sipa policise vajza e ka goditur disa here babain e saj me thike duke i shkaktuar atij vdekjen e menjehershme.

Policia ka arrestuar 17 vjecaren ne nje gjendje mjaft te renduar psikologjike.

Mesohet se viktima Gjergj Gjoka kishte kercenuar edhe me pare vajzen dhe gruan e tij me kallashnikov ne gjendje te dehur.