Mbyllet monitorimi ajror kundër kanabisit. 


Monitorimi ka vijuar nga 15 maji deri më 15 shtator 2017.


Aktualisht  në Pallatin e Kongreseve po zhvillohet Konferenca e përbashkët mbi raportin përmbyllës së misionit të monitorimit ajror për vitin 2017, në luftën kundër kultivimit të bimëve narkotike, ndërmjet Policisë së Shtetit, Policisë italiane dhe Misionit të BE-së.


/Oranews.tv/


 


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter