TIRANE-Nata e Bardhë ka mbledhur shqiptarë të artit dhe kulturës që jetojnë në Evropë dhe Amerikë. Kryeministri Edi Rama ka organizuar një darkë për ta ku nuk kanë munguar këngët dhe vallet popullore, madje kur në sfond vihet kënga ‘Kush kërcën Napolonin’ edhe Kryministri Rama i është bashkuara balerinëve më të mirë. Ndjekim videon.

(d.b/BalkanWeb)