0
brbr

SSSAbrASS
brbrDo te qendroje apo do te largohet nga Real Madrid italiani Carlo Ancaelotti Vete trajneri ka dashur te sqaroje poziten duke thene se deshira e tij eshte te vijoje punen me ekipin madrilen Pas nje sezoni te deshtuar mediat spanjolle kane shkruar se Carlo Ancelotti do te zevendesohet nga Jurgen Kloppbrbr
brbrAncelotti ka nderhyre duke thene se ka edhe nje ndeshje te fundit te shtunen me Getafe dhe me pas do te diskutoje me drejtuesit e klubit Sipas tij gjithcka mund te qartesohet pas bisedimeve qe do te kryen te dielen ose te henenbrbr
brbrMegjithate sipas mediave vendase ka patur kontakte me Jurgen Klopp ku eshte diskutuar per nje marreveshje 3 vjecare me 8 milione euro ne sezon Carlo Ancelotti ka ende nje vit kontrate dhe nese do te largohet do te demshperblehet Nen drejtimin e tij Real Madrid u shpall kampion i Europes per here te dhjete nje trofe qe e synonte prej shume viteshbrbr
brbrTv Klanbrbr