Ditën e nesërme do të zhvillohen homazhet për aktorin e njohur Bujar Lako, i cili u nda nga jeta sot në moshën 68-vjeçare.


Homazhet për ti dhënë lamtumirën e fundit aktorit do të zhvillohen në banesën e tij në orën 11:00 në Rrugën Myslym Shyri, në Tiranë.


Bujar Lako u nda nga jeta sot në mëngjes si pasojë e një ataku kartiak.


Lexo me shume: Shuhet aktori i mirënjohur shqiptar, Bujar Lako


/Oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter