Legjenda e Real Madridit Roberto Carlos insiston se skuadra madrilene nuk ka nevoje per yllin e Barcelones Neymarbr
br
Sulmuesi brazilian eshte i lidhur me kalimin ne Real Madrid por Carlos i cili tani eshte pjese e stafit te shtabit teknik te Los Blancos thote se Reali ka lojtare te medhenj dhe nuk i duhet Neymaribr
br
Lereni ne paqe Neymarin Ai eshte i lumtur aty ku eshte dhe ne kemi vertete lojtare te mire ka thene ish-mbrojtesi brazilianbr
br
Carlos mendon se Real Madridi eshte ekip me i mire se Barcelona dhe sipas tij gara per titull ne La Lige ende nuk ka mbaruar

lang enUS

p idlastbrbr

windowtaboola windowtaboola
taboolapush
mode thumbnails-a-escalator
slider true
placement Mobile Escalator Thumbnails
targettype mix