Një prej modeleve më të njohura të revistave për meshkuj, Claudia Romani tregoi se vazhdon të ketë linja të përkryera, edhe pothuajse një dekadë pasi fitoi famë duke pozuar për revistat erotike “Playboy” apo “FHM”.
31-vjeçarja italo-amerikane u fotografua gjatë një dite të nxehtë në Majemi, duke shijuar plazhin dhe vendosjen në vëmendjen e të gjithë të pranishmëve.
Ndërsa u vendos në qendër të objektivave të paparacëve, Romani pranoi për kënaqësinë e tyre dhe fansave të saj që të pozonte në pozicione joshëse, për të realizuar disa foto sa më “të mira”.