var fbShare url httpvizionplusalnje-ne-tre-gra-dhunohensize smallbrbrNje ne tre gra dhunohet fizikisht apo psikologjikisht Shifra tronditese eshte publikuar nga ambasadori i Shteteve te Bashkuara te Tiranes Donald Lu gjate nje takimi me studente te gazetarise Ne javen kunder dhunes ne familje diplomati amerikan u kerkoi te rinjve te distancohen nga konfliktet duke zgjedhur nje jete pa dhune Ministri i mireqenies sociale Blendi Klosi kerkoi sensibilizimin e shoqerise per te ndaluar dhe denoncuar dhunen ndaj grave Vetem kete vit jane denoncuar ne mbi 3500 raste dhunes ndaj grave ne familjebrbr
brbrbrbr


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display

br