Transmetuar më 25.11.2016 - 09:00Pak ditë pas humbjes në zgjedhjet presidenciale të Shteteve të Bashkuara të Amerikës përballë Donald Trump, ajo u pa bë pyllin e Chappaqua, zonë ku çifti Clinton jeton.Por dy javë më pas, Hillary Clinton shfaqet sërish, nëpërmjet një fotografie të publikuar në Facebook nga një mbështetëse e saj. Në fotografinë e shkrepur pranë një reparti me ushqime në një dyqan në Chappaqua, vajza që ka dalë me Clinton shkruan, “Dje takova Hillary dhe familjen e saj në dyqanin tonë ushqimor. I thashë se punam shumë për të dhe se është në zemrat tona. Më tha që të mos dekurajoheshim dhe të mos hiqninm dorë”./a.y/noa.al


Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/4)
Pas

Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT
Pas
lang: en_US

window._taboola = window._taboola || [];
_taboola.push({
mode: 'thumbnails-a-escalator',
slider: true,
placement: 'Mobile Escalator Thumbnails',
target_type: 'mix'
});