brbrAdmir erpja i arrestuari i peste per dy grabitjet ne zonen e Rinasit do te qendroje ne burg deri ne perfundim te hetimeve Kjo ka qene masa e sigurise se dhene kete mengjes nga Gjykata e Krimeve te Renda per 35-vjecarin me origjine nga Dibra Ai njihet edhe me dy emra te tjere Xhuliano dhe Julian erpja dhe deri ne kete faze te hetimit eshte treguar bashkepunues me policine e prokurorine Cerpja ka treguar edhe vendin e fshehjes se parave ashtu sic kishte bere me heret Neim Avdulaj e Fation Xhyliu 35-vjecari rrefeu edhe emrat e personave me te cilet ka bashkepunuar si ne vjedhjen e dhjetorit te 2015 ashtu edhe ate te dates 9 shkurt te ketij vitibrbr


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display

br