Foto ilustruese

PUBLICITET

Tirane 17 maj 2014 NOAal- Nje automjet i Spitalit Ushtarak eshte perfshire nga flaket ne minutat e funditbr
br
Fatmiresisht ne momentin e zjarrit ne brendesi te autoambulances nuk ka pasur persona dhe rrjedhimisht nuk ka te plagosurbr
br
Aktualisht dyshohet qe shkak te jete bere nje shkendije elektrike ne brendesi te makines Ne vendngjarje kane mberritur forcat zjarrfikese te cilat po punojne per shuarjen e flakes si dhe forcat e policise asnoaal

lang enUS

p idlast