Sipas raportimeve te ndryshme Arsenali thuhet se eshte duke kerkuar nje marreveshje me portierin e Real Madridit Keylos Navasbr
br
Reprezentuesi i Costa Ricas supozohet qe mund te transferohet nga Real Madridi ne Manchester United duke u shkembyer keshtu edhe me De Geanbr
br
Don Balon raporton qe 27-vjecari mund te marre rrugen drejt Premiere Liges derisa Liverpooli dhe Arsenali eshte thene se jane te interesuar per sherbimet e tijbr
br
Skuadra e trajneri Arsene Wenger eshte duke kerkuar per nje portier efektiv qe mund te zevendesoje Petr Cechin pasi David Ospina mund te largohet nga Emirates ne fund te ketij sezoninoaal

lang enUS

p idlastbrbr

windowtaboola windowtaboola
taboolapush
mode thumbnails-a-escalator
slider true
placement Mobile Escalator Thumbnails
targettype mix