Mama është titulli që mban projekti i fundit i Ergi Dinit, i cili u nda nga jeta një javë më parë në një aksident tragjik sëbashku me shokun e tij Klajdi Halili.


Videoklipi është publikuar sot, e vargjet e shkruara nga Ergi këndohen nga Irkenc Hyka.


Kënga flet për një djalë të ri i cili i tregon nënës për vajzën që ai do, e i kërkon asaj ta shohë përmes syve të tij./Oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter