Pas arritjes së marrëveshjes së një nate më parë, kryeministri Edi Rama dhe kryeopozitari Lulzim Basha po zhvillojnë sot një tjetër takim për të përcaktuar detajet e paktit të arritur. Takimi po zhvillohet në Pallatin e Kongreseve.


Rama dhe Basha në Pallatin e Kongreseve për të detajuar marrëveshjen.


Një natë më parë dy krerët e partive kryesore diskutuan për tre orë me rradhë kokë më kokë derisa dhanë lajmin e shumë pritur për arritjen e akordit të bazuar në paketën e propozuar nga Yee, McAllister +.


Ne foto: Rama dhe Basha në Pallatin e Kongreseve për të detajuar marrëveshjen

Ne foto: Rama dhe Basha në Pallatin e Kongreseve për të detajuar marrëveshjen
 


Ne foto: Rama dhe Basha në Pallatin e Kongreseve për të detajuar marrëveshjen

Ne foto: Rama dhe Basha në Pallatin e Kongreseve për të detajuar marrëveshjen


Ne foto: Rama dhe Basha në Pallatin e Kongreseve për të detajuar marrëveshjen

Ne foto: Rama dhe Basha në Pallatin e Kongreseve për të detajuar marrëveshjen


   


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter