Rama pas vizites ne KroaciE shtune 19 Janar 2013 1510

p styletext-align justify Rama pas vizites ne KroaciKreu i partise Socialiste ishte per nje vizite ne Kroaci ku sic njofton permes rrjetit social twitter vijoi rrugen e detajimit te programit me vendosjen e bashkepunimit me Institutin e Financave Publike te ketij vendiSipas shefit te opozites shqiptare kjo eshte faza e thithjes se ekspertizes nderkombetare per te forcuar linjat baze me detaje qe e bejne programin instrument qeverises Gjate qendrimit ne kryeqytetin kroat Zagreb Rama eshte takuar edhe me ministren e Jashtme Vesna Pusic me te cilen sic shprehet ai ne twitter ka diskutuar per standardet e zgjedhjeve dhe rolin qe i takon Europesp
p