Rihanna po xhiron skenat e videoklipit të këngës Pour It Up dhe vendosi që për miliona ndjekësit e saj në rrjetet sociale të postonte disa foto provokuese. 25-vjeçarja shihet si gjithmonë më shumë e zhveshur sesa e veshur me dy kostume të frymëzuara nga vitet 20.


Në të gjitha fotot këngëtarja nga Barbados ka pozuar me parruke të bardha dhe me vetulla të lyera ngjyrë rozë. P.K


4


1


3


2