Prezantuesja e njohur Rudina Magjistari së shpejti do bëhet nënë.


Ajo është shtatzanë dhe lajmin e ka konfirmuar për gjithë fansat në Facebook.


Rudina e ka përshkruar këtë ndjesi të bukur si një lajm që nuk e ka mbajtur dot vetëm për vete.


S’na mbetet veç t’i themi urime.


2015-06-18 22.25.31