Transmetuar më 07.04.2016 - 20:55Anastasiya Kvitko, modelja ruse që ka format si të Kim Kardashian ka habitur miliona fansa të saj kur ka refuzuar të dobësohet.Me origjinë nga Kaliningradi, 17 vjeç ajo lëvizi në Majemi, ku nisi karrierën si modele.Agjencia e parë i kërkoi që të humbte disa kilogramë, por Anastasiya refuzoi dhe sot që është 21-vjeçe ndjehet më shumë se kurrë krenare për format e veta dhe ka 2.6 milionë ndjekës në Instagram.“The Mirror” shkruan se rusja mohon se ka bërë ndërhyrje plastike, pavarësisht se në mediat sociale ka spekulime se ajo ka zmadhuar gjokset. /f.g/noa.al/


Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/6)
Pas

Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT
Paslang: en_US

window._taboola = window._taboola || [];
_taboola.push({
mode: 'thumbnails-a-escalator',
slider: true,
placement: 'Mobile Escalator Thumbnails',
target_type: 'mix'
});