Scholes mund t largohetMesfushori veteran i Manchester United, Paul Scholes ka theksuar se mund t largohet nga Old Trafford n fund t ktij sezoni. 35 vjeari nuk sht duke u paraqitur rregullisht dhe mund t krkoj klub t ri gjat vers s vitit t ardhshm. Nuk ndiej se jam duke
kontribut aq sa kam dshir. Shpresoj t luaj mir kur t m jepet mundsia, nuk kam zgjedhje tjetr. Nuk e di se ka mund t ndodh n t ardhmen. Do t vazhdoj kshtu e pastaj do t shohim ka ndodh n fund t sezonit, tha Scholes pr tabloidin anglez The Sun.