Sharje e kercenime ne KuvendE enjte 18 Prill 2013 1827

Sharje e kercenime ne Kuvend
p Seanca maratone e parlamentit eshte shoqeruar edhe me tension mes deputeteve te maxhorances dhe opozites Deputeti demokrat Dashnor Sula dhe socialistet Taulant Balla dhe Armando Prenga kane shkembyer fyerje dhe sharje mes njeri tjetritE ndersa kreu i grupit kuvendor te PS Gramoz Ruci ka nderhyre per te qetesuar situaten deputeti i PS Fatmir Xhafaj qe kishte marre fjalen i kerkoi kryetares se kuvendit te merrte masa ndaj Sules per kercenimet e tij por zonja Topalli nuk ka reaguarp
ppp