Tragjedia rrugore qe ndodhi mbremjen qe lame pas ne Tirane i mori jeten dy djemve te rinj duke pllakosur zine te familjet dhe te njohurit e tyrebr
br
Aksidenti ndodhi rreth ores 2120 ne bulevardin Bajram Curri prane ures se Bllokut ku drejtuesi i motorit me targa AP 105 dhe pasagjeri pas tij ka humbur kontrollin dhe per pasoje eshte rrezuarbr
br
Ata ishin Kejdi Halili 21 vjec dhe Ergi Dini 22 vjec dhe u derguan ne QSUT ne gjendje te rende shendetesorebr
br
Ergi Dini ishte kengetar i talentuar dhe arriti te fitoje edicionin e trete dhe te fundit te X-Factor Albania ne sezonin 2014-2015br
br
Me sa duket miku i tij Kejdi Halili ishte i pasionuar pas shpejtesise pasi ai e shpreh ne profilin e tij ne Instagrambr
br
Nese shpejtesia me vret nje dite mos qani pasi une do jem duke qeshur shkruan Kejdi Halili ne biografine e tij ne profilin e Instagram-itnoaalbr
br
Dy persona ne Tirane nderrojne jete pas humbjes se kontrollit te motoritbr
br
Aksidenti me motor ne Tirane identifikohen 2 te rinjte qe humben jetenbr
br
Tragjedi rrugore ne Tirane humb jeten kengetari dhe shoku i tijbr
brPara
SHIKONI T GJITHA FOTOT 12
Pas

Para
SHIKONI T GJITHA FOTOT
Pas
lang enUS

p idlastbrbr

windowtaboola windowtaboola
taboolapush
mode thumbnails-a-escalator
slider true
placement Mobile Escalator Thumbnails
targettype mix