Duro behet keshtu trajneri i trete i larguar gjate ketij edicioni pas pas Mirel Joses te shkarkuar nga Shkumbini dhe Ilir Spahiut te Bylisi.Duro do te mbahet mend gjate te tifozeria kavajase nderkohe qe shkroi emrin e tij ne historine e Beses si fitues i Kupes se Shqiperise dhe Superkupes gjate vitit 2010.Gjate kater javeve te ketij kampionati Besa nen drejtimin e Duros regjistroi 2 barazime me Flamurtarin dhe Teuten dhe dy humbje me Skenderbeun dhe Dinamon.SUPERLIGA 2010-2011

LEVIZJET E TRAJNEREVEShkumbini Mirel Josa nga java 1-2 Agim Canaj nga java e 3-teBylisi Ilir Spahiu nga java 1-3 Meto java e 4-t Ilievski nga java 5-te.Besa Shpetim Duro nga java 1-4


Burimi Albania-sport.com
Kliko per te na ndjekur ne Twitter

E Diele 19 Shtator 2010