E ka prezanuar për herë të parë publikish në një event duke treguar se ata tashmë janë bashkë, megjithëse ende ekzistonte ajo shprehja “jemi shokë”.Eshtë fjala për këngëtaren Silva Gunbardhi.


Janë dukur të lumtur në një event organizuar në Kosovë për herë të parë dhe në tapetin e kuq kanë shkelur si një cift, madje unaza në dorën e Dafit tregonte tashmë një lidhje serioze. Dhe si duket i suksesshëm falë këngës “ Te ka lali xhan” e tashmë edhe si cift u gëzuan më shumë cmime nga ky event i mbajtur të martën mbrëmë në Prishtinë./ZicoTv/Indeksonline/