E shtune 13 Tetor 2012 1738

Kreshnik Spahiu Nga Skrapari kryetari i Aleances Kuq e Zi Kreshnik Spahiu ka leshuar nje sere akuzash ndaj kryeministrit Berisha.Sipas Spahiut ne keto 22 vjet lideri i mazhorances ka mohuar identitetin e vet dhe percjell vetem urrejtje. Keto komente Spahiu i beri gjate hapjes se deges se Aleances Kuq e Zi ne Skrapar ku dhe shperndau teserat per anetaret me te rinj te kesaj force politike.


 

Komente

Facebook