brbrSulmuesi i Bayern Munichut Thomas Muller thote se Pep Guardiola ka arritur te inspiroje ekipin drejt nje futbolli te jashtezakonshembr
25 vjecari ka arritur nje hetrik te shtunen teksa kampionet e Gjermanise shkaterruan Eintracht Frankfurtin me rezultat 4-0 ne udhetimbr
Per momentin ne po luajme me secilin pasimi ne vendbr
Frankfurti ishte shume agresiv ishte nje ndeshje ndryshe krahasuar me ato qe jane bere se fundmibr
Jemi ne forme te shkelqyerbr
Ata shkaktuan disa probleme me strukturen tone por kete hapesiren e madhe ne e shfrytezuam me pasime dhe ia dolem mbane u shpreh Mullerbrbr
br