Foto ilustruese

PUBLICITETTirane 20 gusht 2015 NOAal-  Plagoset rende nje kalimtare mengjesin e sotem ne Tirane Qytetarja eshte perplasur nga nje autobus i linjes Kinostudio-Kombinat ne zonen e Kombinatitbr
br
Sipas deshmitareve aksidenti ka ndodhur ndersa gruaja po kalonte nga njera ane e rruges ne tjetrenbr
br
Menjehere eshte lajmeruar policia dhe ka mberritur ambulanca Pak minuta me pas e plagosura eshte transportuar per ne spital ku ndodhet ne gjendje te rendebr
br
Policia e cila ndodhet ne vendngjarje ka nisur hetimet paraprake duke ndaluar shoferin e autobusit te linjes Kombinat-Kinostudio  dhe po punon per zbardhjen e shkaqeve te aksidentit egjnoaal

lang enUS

p idlastbrbr