Një aksident ka ndodhur në orët e mbrëmjes në rrugën e Elbasanit në Tiranë. Një makinë është përplasur me një pemë dhe për pasojë ka mbetur i plagosur shoferi i mjetit. 38 vjecari është tarsportuar për në spital dhe sipas burimeve spitalore është jashtë rrezikut për jetën. 

TIRANE- Një aksident ka ndodhur në orët e mbrëmjes në rrugën e Elbasanit në Tiranë. Një makinë është përplasur me një pemë dhe për pasojë ka mbetur i plagosur shoferi i mjetit.
Sipas policisë 38 vjecari, Artan Haxhimali ka devijaur nga rruga për të shmangur përplasjen me një kalimtar por më pas ka goditur pemën.

Terreni i lagësht ka bërë që shoferi të humbe kontrollin e mjetit. 38 vjecari është tarsportuar për në spital dhe sipas burimeve spitalore është jashtë rrezikut për jetën. (e.n/News24/Balkanweb)