Mediat gjermane kanë bërë një klasifikim të ri të dhjetë femrave më të bukura të futbollistëve. Dhe si zakonisht gjermanët se "lëshojnë" të vetin duke lidhur klasifikimin me futbollistët gjermanë, ose me ata që luajnë në Bundesliga.
Kështu në videon në vijim mund të shikoni 10 bukuroshet e futbollistëve të njohur evropian, me foto te nxehta dhe në krahët e partnerëve.

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


Bukuroshja më lart e klasifikuar aktualisht është e vetme, por që një kohë të gjatë ishte e dashura e Van Der Vart./Indeksonline/