Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka hapur dyert e parlamentit, t cilat sot ishin t mbushura me fmij pr festat e fundvitit.
Mes muziks dhe dhuratave t shprndara, fmijt recituan dhe gzuan kt moment t veant. Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli i uroi fmijt dhe falnderoi prindrit pr punn q bjn do dit. N fjaln e saj kryeparlamentarja Topalli ka deklartuar se Shqiprin e presin sfida t reja. Vitin e ardhshm t gjith do t lvizim t lir, pa pengesa, ka shtuar Topalli.