Tiranë, 11 gusht, NOA Dy shitës lëndësh
narkotike kanë rënë mbrëmë në prangat e policisë.Burime nga Drejtoria e Policisë së Tiranës, konfirmuan
për agjencinë NOA se dy shitësit e narkotikëve të arrestuar janë dy djem 23 vjeçarë,
Gentian Qemal Kala dhe Albenc Ardian Rremi, që të dy banues në Tiranë.

Policia në raportimin e saj bën të ditur se kapja
dhe më pas arrestimi i tyre u bë, kishin informacione se ata posedonin drogë.Arrestimi i tyre u realizua mbrëmë, rreth orës
21.00, në rrugën Niko Avrami në Tiranë, kur dy të arrestuarve që merreshin
me shitjen e lëndëve narkotike, iu kap sasia prej 32.2 gramë lëndë e dyshuar e
llojit Cannabis Saattiva, e ndarë në 8 porcione, në qese farmacie, të cilat u
sekuestruan në cilësinë e provës materiale, së bashku me dy telefona celularë.Materialet hetimore ndaj dy shitësve të
narkotikëve i kaluan Prokurorisë së Tiranës për konsumim të veprës penale të shpërndarjes
dhe shitjes së lëndëve narkotike.mit/NOA topsyWidgetPreload({ "url":"http://www.noa.al/index.php/kronike/88-kronike/28521-u-kapet-ne-flagrance-malli-ne-pranga-dy-shites-lendesh-narkotike","title":"U kapet në flagrancë malli, në pranga dy shitës lëndësh narkotike","theme": "blue", "nick":"agjencia_noa" });

var _JOOMLACOMMENT_MSG_DELETE = "Are you sure you want to delete this comment?"; var _JOOMLACOMMENT_MSG_DELETEALL = "Are you sure you want to delete all comments?"; var _JOOMLACOMMENT_WRITECOMMENT = "Shkruaj nje koment"; var _JOOMLACOMMENT_SENDFORM = "Posto"; var _JOOMLACOMMENT_EDITCOMMENT = "Edit comment"; var _JOOMLACOMMENT_EDIT = "Edit"; var _JOOMLACOMMENT_FORMVALIDATE = "Ju lutemi shkruani ne hapesiren e komentit"; var _JOOMLACOMMENT_FORMVALIDATE_CAPTCHA = "Ju lutemi shkruani kodin anti-spam qe shihni ne imazh"; var _JOOMLACOMMENT_FORMVALIDATE_CAPTCHA_FAILED = "Kodi anti-spam u shkrua gabim. Ju lutemi shkruani kodin anti-spam qe shihni ne imazh"; var _JOOMLACOMMENT_FORMVALIDATE_EMAIL = "To be notified, please enter your email"; var _JOOMLACOMMENT_ANONYMOUS = "Anonymous"; var _JOOMLACOMMENT_BEFORE_APPROVAL = "Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval."; var _JOOMLACOMMENT_REQUEST_ERROR = "Request failed"; var _JOOMLACOMMENT_MSG_NEEDREFRESH = "";jQuery.noConflict();

Komente
Shto komentin tendjQuery(document).ready(function(){
jQuery("a.JOSCJQstretchertoogleFORM").click( function(){
jQuery("#JOSCJQstretcherFORM").slideToggle(500);
return false;
} );
});


Shkruaj nje koment
Emri:


Email: (jo i detyruar)
Titulli:

Ju lutemi shkruani kodin anti-spam qe shihni ne imazh


function JOSC_afterAjaxResponse(action) {
switch(action) {
case 'show':
case 'response_reply':
case 'response_edit':
case 'response_quote':
jQuery("#JOSCJQstretcherFORM").slideDown();
return 0;
break;

case 'hide':
case 'response_editpost':
case 'response_posted':
case 'response_approval':
jQuery("#JOSCJQstretcherFORM").slideUp("fast");
return 0;
break;
default:
return 0;
}
}
if (window.document.URL.indexOf("#CommentForm")