Rrjetet sociale:

Skrapari U-19 barazoi në shtëpi 2-2 me Bylis U-19. Takimi ishte i vlefshëm për javën e 9-të të kampionatit të moshave U-19, Kategoria e Pare, Grupi i Jugut. Tare dhe Tusha (11-m) shënuan për Skraparin. Aliaj dhe Poçi realizuan për Bylis.U-19, Kategoria Superiore

Java 9, 08.11.2009

Grupi i JugutGramozi – Bilisht Sport 1-1

Sopoti – Pogradeci (nuk u zhvillua)

Naftëtari – Luftëtari (nuk u zhvillua)

Skrapari –Bylis 2-2RENDITJA

1.    Bilisht Sport 25

2.    Skënderbeu 12

3.    Luftëtari 12

4.    Gramozi 11

5.    Bylisi 11

6.    Skrapari 7

7.    Sopoti 6

8.    Naftëtari 5


Numri i klikimeve - 3135
  E Hene, 09 Nentor 2009