Transmetuar më 22.11.2016 - 09:00E mbylli jetën në kulmin e rinisë, ku prej pak vitesh po njihte suksesin e talentit të tij. Këngëtari Ergi Dini i cili humbi jetën tragjikisht mbrëmjen e së enjtes në një aksident fatal teksa udhëtonte me motor me shokun e tij Kejdi Halili, ka lënë dhimbje te familja, të afërmit, kolegët por edhe artistë të ndryshëm, që e njihnin nga afër, por edhe ata që e kishin ndjekur në distancë.Noa.al, sjell në fotogalerinë më poshtë mesazhet e ndjera të ngushëllimit të artistëve të ndryshëm, miqve dhe kolegëve të Ergit, të cilët shprehin trishtim, ngushëllim dhe dhimbje. Shfletoni galerinë më poshtë, për t’u njohur me ata që në vend të një grushti “dhe” në profilet e tyre në rrjetet sociale shprehin zi për ikjen e parakohshme të këngëtarit./a.y/noa.alSi ndodhi aksidenti që i mori jetën këngëtarit Ergi Dini dhe shokut të tijE udhëhoqi drejt suksesit, fjalët e ndjera të Tunës për Ergi Dinin |VIDEOBashkëproducentja e X-Factor Albania, Alketa Vejsiu: Ergi e donte jetën po aq sa muzikënShoku i Ergi Dinit: Nëse vdes nga shpejtësia, mos më qaniTragjedi rrugore në Tiranë, humb jetën këngëtari dhe shoku i tijAksidenti me motor në Tiranë, identifikohen 2 të rinjtë që humbën jetënDy persona në Tiranë ndërrojnë jetë pas humbjes së kontrollit të motorit


Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/45)
Pas

Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT
Pas
lang: en_US

window._taboola = window._taboola || [];
_taboola.push({
mode: 'thumbnails-a-escalator',
slider: true,
placement: 'Mobile Escalator Thumbnails',
target_type: 'mix'
});