NdocajDeputeti i Partisë Socialiste Eduart Ndocaj, teksa ndodhet ende në Itali, nuk e ka humbur rastin pa e ironizuar qeverinë Rama nëpërmjet një kënge të rapsodëve të njohur, vëllezërit Lleshi.

Si partiot që është, Ndocaj nuk i ndahet muzikës tradicionale kudo që ndodhet.

"Ndocaj duke udhetuar diku ne Europe frymezohet dhe pershendet Qeverine me kengen e rapsodeve Vellezerit Lleshi" - shkruhet në faqen e tij në Facebook.