Viola Spiro do rikthehet sërish në ekran.


Pasi moderoi emisionin Euro Skaner, bukuroshja i rikthehet sërish televizionit Ora News si moderatore e një tjetër emisioni sportiv, Ora Skaner.


Lajmin e bën të ditur vetë gazetarja në rrjetet sociale ku në moderimin e emisionit sportiv do të ketë dhe gazetarin Glend Tafaj.


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter