Agim Cakaj i njohur ndryshe si Xhevahir BrashiDy identitetet qe mbante personi i ekzekutuar mbremjen e kesaj te merkure ne hyrje te baneses se tij ne Durres jane vene ne qender te hetimeve te policise se Durrestbr
br
42- vjecari Agim Cakaj i njohur ndryshe edhe si Xhevahir Brashi u qellua me bresheri automatiku prane shtepise se tij teksa po kthehej me makine ndersa u gjet i hedhur ne kanalbr
br
Viktima prej pak kohesh ishte kthyer nga Londra ku qendronte si emigrant ndersa uniformat blu jane perqendruar ne disa pista per te zbuluar ndonje konflikt te tij ne emigrimbr
br
Per me teper mbajtja e dy identiteteve nga ana e 42- vjecarit ka bere qe policia te shtoje dyshimet se mund te kete ndryshuar emrin per shkak te ndonje precedenti penal dhe po heton ne kete drejtimbr
br
Megjithate deri me tani nuk ka ende ndonje autor te dyshuar ndersa autoret e ngjarjes munden te humbin gjurmet per shkak te erresires Uniformat blu kane shoqeruar 35 persona lidhur me vrasjenbr
br
Agim Cakaj Xhevahir Brashi ishte me origjine nga Hasi dhe jetonte ne Fllake te Durresitaynoaal  var videoID 1099303 br
Vritet me arme zjarri 42-vjecari tek dera e shtepise me pas hidhet ne kanalbr
br
Komentoni mbi kete lajm me poshte Nese keni dicka per te raportuar mbi kete teme na shkruani tek prnoaal

lang enUS

p idlastbrbr

windowtaboola windowtaboola
taboolapush
mode thumbnails-a-escalator
slider true
placement Mobile Escalator Thumbnails
targettype mix