foto ilustruese

PUBLICITET

br
br
Lushnje 30 janar 2014 NOAal- Nje ngjarje e rende u shenua sot ne mengjes ne fshatin Grabjan ne e Lushnje Nje person eshte vrare me thike dhe si autore e ketij krimi dyshohet te jete nje femerbr
br
Sipas policise viktima eshte shtetasi Ilir Llozi 43 vjec Ne vendngjarje kane shkuar ekspertet hetimore te cilet kane verifikuar se ky shtetas ka humbur jeten per shkak te goditjeve te marra me arme te ftohte thikebr
br
Nga hetimet paraprake e dyshuar si autore e ngjarjes rezulton nje femer Policia njofton se shtetasja Daniela Mecani dyshohet se ka vrare me thike per motive banale shtetasin Ilir Llozi egjnoaalbr
br