Rezultate te kerkimit per termin: +Admir +Tafilit

Total: 297
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.111Z

Eksploziv shtëpisë së Admir Tafilit

Shtëpia e Admir Tafilit, ku ndodhi shpërthimi SHKODER/ Ngjarja gjatë natës, asnjë person brenda. Nëna: Shteti të na mbrojë, po na kërcënojnë Dëmtohet banesa e vrasësit të vëllezërve të shefit të Policisë Tritol banesës së vrasësit të dyfishtë, Admir Tafili, në Shkodër.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.067Z

Suedi, plagoset rëndë djali i Admir Tafilit

Mediat suedeze e përshkruan ngjarjen si hakmarrje shqiptare, sipas të cilave 12-vjeçari është qëlluar me armë e thika Djali 12-vjeçar i Admir Tafilit, protagonistit të arratisjes së madhe nga Burgu i Drenovës, është tentuar të vritet në Suedi ku ka marrë azil, duke u qëlluar me arm�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.063Z

Plagoset rëndë në Suedi djali 12- vjeçar i Admir Tafilit

Admir Tafili Djali 12- vjeçar i Admir Tafilit, i arratisur së fundmi nga burgu i Drenovës, është plagosur rëndë në Suedi. Ngjarja e rëdë është shënuar në Boras të Suedisë në prag të Vitit të Ri. Adoleshenti është plagosur me tre plumba në trup dhe përveç kësaj, atij i ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.046Z

Shkodër, tritol në banesën e Admir Tafilit

Një shpërthim i fuqishëm tritoli ka tronditur mbrëmjen e djeshme Shkodrën. Një sasi tritoli ka shpërthyer në shtëpinë e Admir Tafilit, por fatmirësisht pa shkaktuar viktima në njerëz. Policia po heton për zbardhjen e plotë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.988Z

Hakmarrja në Shkodër , tritol në banesën e Admir Tafilit

Admir Tafili Një shpërthim i fuqishëm tritoli ka tronditur mbrëmjen e djeshme Shkodrën. Sipas burimeve nga policia, një sasi e konsiderueshme tritoli ka shpërthyer në shtëpinë e Admir Tafilit, por fatmirësisht nuk janë raportuar viktima në njerëz. Policia ka nisur menjëherë hetimet p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.245Z

Policia: Si u plagos nipi i Admir Tafilit në Suedi

Policia suedeze jep versionin zyrtar lidhur me ngjarjen në Boras të Suedisë, me protagonist nipin e Admir Tafilit, i cili u sulmua me armë dhe thikë. Sipas njoftimit zyrtar të policisë thuhet se rreth orës 16:45 të pasdites së datës 31 dhjetor dy fëmijë të moshës rreth 12 vjeç janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.319Z

Arratisja e Admir Tafilit zyrtari i PD kerkoi lejen

TIRANE-Shteti perfshihet ne skandalin e arratisjes se Admir Tafilit nga burgu i Lezhes. Eshte pikerisht kryetari i Bashkise se Shkodres Lorenc Luka i cili me date 27.09.2010 i ka kerkuar burgut te Lezhes qe tu jape leje dy vellezerve Tafilaj Gencit dhe Admirit. Vertetim me te cilin vertetojme se znj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama