Rezultate te kerkimit per termin: +Admir +Tafilit

Total: 297
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.125Z

Arratisja e Admir Tafilit 10 te arrestuar ne Lezhe

8 punonjes se policise se burgjeve dhe nder ta edhe shefi i sigurise se burgut te Lezhes Nazmi Demirxhiu dhe mjeku i ketij burgu jane arrestuar sot pas arratisjes se Admir Tafilit. Nderkohe mesohet se eshte shkarkuar nga detyra edhe drejtori i burgut te Shen Kollit Mark Lleshi. Arrestimi i tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.123Z

Arratisja e Admir Tafilit 9 te arrestuar ne Lezhe

9 punonjes se policise se burgjeve dhe nder ta edhe shefi i sigurise se burgut te Lezhes Nazmi Demirxhiu jane arrestuar sot pas arratisjes se Admir Tafilit. Nderkohe mesohet se eshte shkarkuar nga detyra edhe drejtori i burgut te Shen Kollit Mark Lleshi. Arrestimi i tyre u be pas nje kontrollit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:16.692Z

Suedia refuzon azilin, riatdhesohet nëna e Admir Tafilit

Suedia kthen në Shqipëri Kimete Tafilin, nënën e Genci dhe Admir Tafilit, shkruan "GSH". Lajmi konfirmohet nga burime të afërta të familjes Tafili në Suedi, të cilët shfaqin frikë dhe pasiguri për jetën e gruas së sapombërritur në vendin tonë. Ndonëse e moshuara ka prekur pas disa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.062Z

Plagoset rëndë në Suedi djali 12-vjeçar i Admir Tafilit

Tentohet të vritet në Suedi djali 12-vjeçar i të dënuarit Admir Tafili. Lajmi është bërë publik nga mediat suedeze, të cilat informojnë se djali i Tafilit, u gjet i plagosur rëndë në zonën Boras të Suedisë rreth orës 16:30 në prag të Vitit të Ri, në një stacion autobusi. Ai ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.050Z

Shkoder tritol ne shtepine e Admir tafilit

Rreth 100 gram tritol, i cili ishte vendosur në derën e hyrjes së shtëpisë së Admir Tafilit ka shpërthyer duke shkaktuar vetëm dëmë materiale. Shpërthimi ka ndodhur natën e mbrëmëshme dhe për fat të mirë në t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.120Z

Vijojne kerkimet per kapjen e Admir Tafilit

Vijojne kerkimet per kapjen e te arratisurit Admir Tafili. Policia e Shkodres ka vijuar kerkimet per kapjen e te arratisurit te burgut te Shen Kollit edhe gjate oreve te vona te nates. Admir Tafili eshte arratisur ne menyre spektakolare nga shtepia e tij nderkohe qe ksihte marre leje me arsyeti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.212Z

SHENIM/ Flokët e lagura të Vojsavës dhe djali i Admir Tafilit

Sapo ka hyrë viti 2014 në këtë cep të Europës. E megjithatë shqiptarët zgjohen e ngrysen me lajme që të kthejnë vetëm mbrapa në kohë. Madje shumë mbrapa. Një grua u dhunua nga burri dhe djali i saj. Vojsava Arapit, 39- vjeçare, i prenë flokët si shenjë çnderimi. Një zakon q�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama