Rezultate te kerkimit per termin: +Admir +Tafilit

Total: 297
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:16.692Z

Suedia refuzon azilin, riatdhesohet nëna e Admir Tafilit

Suedia kthen në Shqipëri Kimete Tafilin, nënën e Genci dhe Admir Tafilit, shkruan "GSH". Lajmi konfirmohet nga burime të afërta të familjes Tafili në Suedi, të cilët shfaqin frikë dhe pasiguri për jetën e gruas së sapombërritur në vendin tonë. Ndonëse e moshuara ka prekur pas disa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.062Z

Plagoset rëndë në Suedi djali 12-vjeçar i Admir Tafilit

Tentohet të vritet në Suedi djali 12-vjeçar i të dënuarit Admir Tafili. Lajmi është bërë publik nga mediat suedeze, të cilat informojnë se djali i Tafilit, u gjet i plagosur rëndë në zonën Boras të Suedisë rreth orës 16:30 në prag të Vitit të Ri, në një stacion autobusi. Ai ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.050Z

Shkoder tritol ne shtepine e Admir tafilit

Rreth 100 gram tritol, i cili ishte vendosur në derën e hyrjes së shtëpisë së Admir Tafilit ka shpërthyer duke shkaktuar vetëm dëmë materiale. Shpërthimi ka ndodhur natën e mbrëmëshme dhe për fat të mirë në t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.120Z

Vijojne kerkimet per kapjen e Admir Tafilit

Vijojne kerkimet per kapjen e te arratisurit Admir Tafili. Policia e Shkodres ka vijuar kerkimet per kapjen e te arratisurit te burgut te Shen Kollit edhe gjate oreve te vona te nates. Admir Tafili eshte arratisur ne menyre spektakolare nga shtepia e tij nderkohe qe ksihte marre leje me arsyeti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.212Z

SHENIM/ Flokët e lagura të Vojsavës dhe djali i Admir Tafilit

Sapo ka hyrë viti 2014 në këtë cep të Europës. E megjithatë shqiptarët zgjohen e ngrysen me lajme që të kthejnë vetëm mbrapa në kohë. Madje shumë mbrapa. Një grua u dhunua nga burri dhe djali i saj. Vojsava Arapit, 39- vjeçare, i prenë flokët si shenjë çnderimi. Një zakon q�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.514Z

Plagosja e nipit të Admir Tafilit në Suedi, gjykata hap procesin

Gjykata e Boros në Suedi ka hapur procesin gjyqësor për ngjarjen ku u plagos rëndë nipi i Admir Tafilit. Familja Tafili ka kërkuar të drejtën për tu përfaqësuar nga një avokat në këtë proces gjyqësor. Dje u zbardh vendimi i Gjykatës së Boros ku thuhet se i dëmtuari ka të drejtën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.495Z

Arrestohet anëtari i bandës së Admir Tafilit, po largohej nga Shqipëria

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një prej anëtarëve të bandës së Admir Tafilit, i cili ishte i shpallur në kërkim. Ditën e djeshme policia kufitare ka arrestuar në Qafë Thanë Klajdi Shermadhi, 25 vjeç nga Elbasani. Ndalimi i tij, u bë në bazë të urdhërit të Prokurorisë t�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama