Rezultate te kerkimit per termin: +Adriano +Galliani

Total: 656
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.739Z

Milani zgjohet me policë, i dyshuar edhe Adriano Galliani!

Policia italiane sot në orët e para të mëngjesit ka trokitur në dyert e Milanit. Me urdhër të prokurorit, policia tatimore italiane ka nisur hetimet e para për skuadrat e njohura italiane, pjesë e të cilave është edhe Milani. Adriano Gallia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.024Z

Galliani blindon Paton

Nga Express më 25 shkurt 2011 në ora 18:34 Alexandre Pato ka të ardhme afatgjate në Milan, ka insistuar nënkryetari i klubit, Adriano Galliani. Së fundmi kanë filluar të qarkullojnë spekulime se sulmuesi brazilian mund të largohet nga klubi gjatë afatit kalimtar të verës. Por, Ga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.195Z

Galliani: Më pëlqen Pazzini

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë e ata janë të interesuar në sulmuesin e Interit, Giampaolo Pazzini. Galliani është pyetur në lidhje me një mundësi shkëmbimi Antonio Cassano-Giampaolo Pazzini me Interin. “Më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.870Z

Galliani: Pato dhe Leonardo mbeten në Milan

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se sulmuesi Alexandre Pato dhe trajneri Leonardo do të mbeten në San Siro edhe për sezonin e ardhshëm. Mediat spekulojnë se të dy brazilianët mund të largohen nga Milani në fund të sezonit. Leonardo është përmendur se mund të mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.582Z

Galliani: Ende besoj tek Shevchenko

Zëvendës-presidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se rosonerët vazhdojnë të besojnë tek sulmuesi në huazim i Chelseat, Andriy Shevchenko. Ukrainasi dështoi të tregojë veten pas rikthimit në San Siro, por Galliani ende shpreson në një rikthim të Shevchenkos."Sheva është një dj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.854Z

Galliani: Pato ka rinovuar marrëveshjen

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka pohuar se braziliani Alexandre Pato ka nënshkruar marrëveshje të re me rosonerët, e cila do ta mbajë atë në San Siro deri në vitin 2014. Galliani zbuloi se ylli i ri i ekipit e ka vazhduar besimin dhe ka nënshkruar marrëveshje pesëvje&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.283Z

Galliani: Huntelaar nuk do largohet

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se Klaas-Jan Huntelaar nuk është në shitje. Holandezi është lidhur me një largim nga San Siro në muajin janar, pasi dështoi të tregojë veten që kur arriti nga Real Madrid gjatë verës. Por Galliani thotë se holandezi është pjes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama