Rezultate te kerkimit per termin: +Adriano +Galliani

Total: 656
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.534Z

Galliani preferon Ibrahimoviçin e hidhëruar

Nënkryetari i Milanit, Adriano Galliani insistoi se nuk ka problem me sulmuesin Zlatan Ibrahimoviç. Mediet italiane kanë spekuluar rreth shpërthimit të një konflikti mes suedezit dhe trajnerit Massimiliano Allegri pas humbjes 3-0 nga Arsenali të martën në ndeshjen e kthimit të 1/8 së fina

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.157Z

Galliani: Nuk do ta shesim Huntelaar

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se ata nuk planifikojnë ta shesin sulmuesin Klaas-Jan Huntelaar. Holandezi së fundi është lidhur me një kalim në kampionatin anglez, ku për të janë të interesuar një varg klubesh, përfshirë edhe Arsenalin dhe Manchester Unite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.442Z

Galliani: Pato nuk është në shitje

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka qetësuar situatën rreth çështjes Pato, pas deklaratës së këtij të fundit dje, kur nuk u tregua i sigurt për të ardhmen e tij te Milani. "Pato? Ai ka kontratë deri në vitin 2014 dhe ai do të qëndrojë te Milani. Nuk e di çfarë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.513Z

Galliani premton një sulmues të ri

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, iu ka thënë fansave të presin një sulmues të ri në muajin janar. Pas humbjes befasuese të djeshme nga Palermo, Galliani ka zbuluar se ata do të angazhohen për të sjellë një sulmues të ri në ekip. "Ne jemi duke shikuar një sulmu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.589Z

Galliani Fitojme ne derbi fitojme titullin

Zevendespresidenti i Milanit Adriano Galliani eshte shprehur tejet optimist para supersfides ndaj Interit duke thene se kuqezinjte do ta fitojne titullin nese mposhtin zikalterit. Nese fitojme ndaj Interit do ta fitojme Scudetton theksoi Galliani. Milani aktualisht eshte ne krye te Series A me 23

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.178Z

Galliani i kënaqur me Leonardon

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se Leonardo ka besimin e bosit të tij, Silvio Berlusconi. Humbja e javës së kaluar nga Manchester United në kuadër të Ligës së Kampionëve, solli kritikat e hapura të Berlusconit ndaj Leonardos, që e bëri atë publikisht të pran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.148Z

Galliani flet për transferime

Zëvëndëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka folur për transferimet që mund të bëjnë kuqezinjtë gjatë këtij sezoni. “Ne po kërkojmë një mesfushor të krahut të majtë dhe nëse askush nuk largohet, ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama