Rezultate te kerkimit per termin: +Adriano +Galliani

Total: 656
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.589Z

Galliani Fitojme ne derbi fitojme titullin

Zevendespresidenti i Milanit Adriano Galliani eshte shprehur tejet optimist para supersfides ndaj Interit duke thene se kuqezinjte do ta fitojne titullin nese mposhtin zikalterit. Nese fitojme ndaj Interit do ta fitojme Scudetton theksoi Galliani. Milani aktualisht eshte ne krye te Series A me 23

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.178Z

Galliani i kënaqur me Leonardon

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se Leonardo ka besimin e bosit të tij, Silvio Berlusconi. Humbja e javës së kaluar nga Manchester United në kuadër të Ligës së Kampionëve, solli kritikat e hapura të Berlusconit ndaj Leonardos, që e bëri atë publikisht të pran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.148Z

Galliani flet për transferime

Zëvëndëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, ka folur për transferimet që mund të bëjnë kuqezinjtë gjatë këtij sezoni. “Ne po kërkojmë një mesfushor të krahut të majtë dhe nëse askush nuk largohet, ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.789Z

Galliani takohet me Perezin

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, është duke synuar të bëjë transferime interesante gjatë afatit kalimtar veror, duke u takuar me presidentin e Real Madridit, Florentino Perez, për këtë çështje, ndërsa në bisedime nuk mungoi as Rui Costa i Benficas. "La Gazzeta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.565Z

Galliani Kemi nevoje per Pato

Eumlshte sigurisht Pato blerja e pare e Janarit per Milanin. Keshtu eshte shprehur Adriano Galliani duke folur per sulmuesin brazilian. Per momentin eshte konfirmuar ne mes te dhjetorit udhetimi i Pato ne SHBA ku do te vizitohet ne Duke University. Qellimi eshte te kuptojme se cfare i ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.745Z

Galliani: Inzaghi do të qëndrojë

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se Pippo Inzaghi do të qëndrojë me kuqezinjtë edhe në sezonin e ardhshëm. Sulmuesi veteran do të jetë pa kontratë në muajin qershor dhe së fundi spekulohet se mund të largohet nga Milani pasi është i pakënaqur me rolin e ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.729Z

Milani, Galliani: Ronaldinho do të qëndrojë

Ronaldinho do të qëndrojë tek Milani. Lajmin e ka bërë të ditur administratori i deleguar kuqezi, Adriano Galliani, në kuadër të një takimi të organizuar nga Adidas për Pirellone të Milanos. “Nuk ka asnjë problem me Ronaldinho-n, ka një marrëveshje me vëllanë e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama