Rezultate te kerkimit per termin: +Adriano +Galliani

Total: 656
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.311Z

Galliani: Allegri do ta ringjallë Milanin

Adriano Galliani beson se skuadra e tij shumë shpejt do të ringjallet dhe se këtë do ta bëjë nën drejtimin e menaxherit aktual, Massimiliano Allegri. Milani po shijon një fillim të dobët të sezonit me vetëm shtatë pikë të mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.534Z

Galliani Kaka rikthehet nese ul rrogen

Adriano Galliani, zëvendëspresidenti i Milanit, ka folur mbi zërat e një rikthimi të mundshëm të Kaka’ tek kuqezinjtë. “Kaka’ ka një rrogë shumë të lartë sepse në Spanjë ka më pak taksa. M&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.041Z

Galliani: Na duhem 100 milionë për të arritur Manchesterin

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se ata kanë nevojë për 100 milionë euro shtesë në vit për tu krahasuar me Manchester United. Kuqezinjtë mbrëmë u mposhtën me rezultat 4-0 nga Manchester United dhe u eliminuan nga Liga e Kampionëve me rezultat të përgjithsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.593Z

Çka po don Galliani në Madrid?

Adriano Galliani ka arritur në Madrid. Drejtori i Milanit do të takoi drejtues të lartë të Realit, por pa e ditur ende arsyen e saktë të udhëtimit të tij. Carlo Ancelotti është më i përmenduri si arsye e udhëtimit të Galliani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.586Z

Galliani: Huntelaar, lojtar i Milanit

Klaas Jan Huntelaar do te jete se shpejti lojtar i Milanit. Lajmin e ka bere te ditur administruesi i deleguar i Milanit, Adriano Galliani. Tani mungojne vetem vizitat mjekesore dhe vendosja e firmes. Huntelaar do te jete ne Milano qe prej pasdites se sotme. Sipas mediave spanjolle, Reali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.333Z

Galliani: U mbylla në dhomën e veshjeve

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, thotë se nuk ka arritur t`i bëjë ballë presionit të ndeshjes ndaj Arsenalit dhe se i ka kaluar 20 minutat e fundit në dhomën e veshjeve. “Kam vuajtur shumë, si e gjithë skuadra. Isha i tmerr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.399Z

Galliani Te rezistojme edhe 540 minuta

Administratori i deleguar i Milanit, Adriano Galliani, i kërkoi skuadrës një sforco finale për të siguruar titullin kampion në javët e mbetur të kampionatit. ”Kryesojmë në Serinë A që prej 22 javësh dhe duhet të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama