Rezultate te kerkimit per termin: +Ads

Total: 3518
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.078Z

Aksidentohet furgoni me nxënës shkolle, plagosen 4 prej tyre

Një furgon që transportonte nxënës është përplasur me një fuoristradë në aksin Pukë-Qelëz, e për pasojë katër prej tyre janë plagosur. Burimet zyrtare thanë se nxënësit janë dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore, ndërkohë që janë jashtë rrezikut për je

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.293Z

Arrestohet shqiptaro-francezi i kërkuar për drogë e prostitucion

Një shqiptaro-francez i cili ishte në kërkim nga drejtësia italiane për drogë dhe prostitucion, është arrestuar në Tiranë. Burimet zyrtare policore kanë konfirmuar se 31-vjeçari u ndalua dje rreth orës 16:00. Tani pritet ekstradimi i tij në Itali. Gjykata e Firences ka lëshuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.496Z

I moshuari qëllon gruan me vegël bujqësore dhe më pas vret veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Kryekuq të Divjakës, ku një i moshuar ka vrarë veten, pasi qëlloi bashkëshorten me një vegël bujqësore. Sipas njoftimit të Policisë, 70-vjeçari V.E. ka qëlluar me vegël bujqësore bashkëshorten e tij pas një grindjeje, duke e plagosur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.492Z

Përplasen dy makina në Fushë Krujë Tiranë, tre të plagosur

Tre persona raportohet se janë plagosur kur automjetet me të cilët udhëtonin u përplasën mes tyre. foto ilustruese Sipas të dhënave të para mësohet se aksidenti ndodhi ne Fushë Krujë - Tiranë, në afërsi të fshatit Larushk. Dy mjetet e përfshira në aksident janë një tip Fiat, e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.496Z

Tiranë, gjendet i vdekur në një hotel turisti anglez

Një shtetas anglez mësohet se është gjetur i pajetë në një hotel në Tiranë. Ngjarjen e ka konfirmuar Policia e kryeqytetit, e cila në një njoftim zyrtar ka theksuar se në trupin e anglezit nuk janë konstatuar shenja dhune. Mësohet se ai kishte ardhur si turist në vendin tonë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.496Z

Procedohet ish-drejtori që jepte dëftesa shkolle false

Policia e Korçës, saktësisht seksioni kundër Krimit Ekonomik-Financiar, filloi procedim penal në gjendje të lirë ndaj shtetasit me iniciale T.B, 50 vjeç, banues në Pogradec. Pasi, nga verifikimet e kryera dyshohet se ky shtetas, në vitin 2011, kur ka qenë me detyrë drejtor i Shkollë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.293Z

Sherr me thika mes dy të rinjve te Dogana, plagoset njëri. Autori në kërkim

Një konflikt casti ka përfunduar me plagosjen e një të riu në Tiranë këtë të premte. Sipas burimeve zyrtare të policisë, bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:45, në rrugën "Dritan Hoxha", pranë sheshit Shqiponja. Mes dy personave ka pasur një konflikt të çasti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama