Rezultate te kerkimit per termin: +Ahmet +Ajeti

Total: 106
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.381Z

"Banda e Durresit" ne gjyq

Grupi i cilesuar si "Banda e Durresit", i perbere nga kundershtare te njeri-tjetri, ka te pandehur 17 persona qe akuzohen nga Prokuroria e Krimeve te Renda per trafiqe, vrasje, plagosje dhe krime te tjera. Ata jane Lulzim Berisha, Endrit Dokle, Indrit Tuallaj, Kujtim Buna, Altin Olloni, Adriatik Col

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.167Z

Dështon seanca gjyqësore për 16 të pandehurit e bandës së Durrësit

TIRANË - Në Gjykatën e Krimeve të Rënda ka dështuar edhe dje procesi në ngarkim të 16 të pandehurve të akuzuar si anëtarë të bandës së Durrësit. Shkak për dështimin e seancës janë bërë avokatët mbrojtës të të pandehurve, të cilët kanë kërkuar kohë për të paraqitur k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.622Z

Ivanoviq dënohet për krime lufte, dërgohet në shtëpi

Lideri i Iniciativës Qytetare Serbe, Oliver Ivanoviq është dënuar me nëntë vjet burg për krime lufte por ai deri në plotfuqishmërinë e aktgjykimit do të qëndrojë në shtëpi e jo në paraburgim Kështu ka vendosur kryetarja e Trupit Gjykues të Gjykatës Themelore në Mitrovicë Roxana

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.420Z

Bandë e Durrësit, burg për jetë për 4 të pandehur

Banda e Durrësit në gjyq TIRANE- Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda vendosi sot të lerë të pandryshuar vendimin e Gjykatës së Krimeve të Rënda për të pandehurit e Bandës së Durrësit. Në vendimin e saj përfundimtar, gjykata ka lënë në fuqi dënimin me  burgim të përjetshëm p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.177Z

Hoxhë Shefqeti fali sabahun i qetë

Ahmet Ajeti, myezini i Xhamisë së Madhe të Prishtinës tha për KALLXO.com se imami Shefqet Krasniqi e ka falur i patrazuar sabahun e ditës së sotme. "Hoxha Shefqeti sot ka qenë, e ka falë sabahun ka ora 05:20 dhe ka shku në shpi", tha Ajeti.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.257Z

Deshton procesi i "Bandes se Durresit", debate per semundjen e Bunes

Tirane- Me debate eshte shtyre serish seanca gjyqesore ne ngarkim te 16 te pandehurve te cilesuar si anetare te "Bandes se Durresit". Mospercaktimi i sakte i semundjes se te pandehurit Kujtim Buna, si dhe moskryerja e analizave nga ana e spitalit te burgut, ka sjelle dje reagime te ashpra, te mbrojt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.422Z

Banda e Durresit mbetet ne burg

Pesë muaj pasi Gjykata e Shkallës së Parë e Krimeve të Rënda shpalli vendimin për 16 të akuzuarit si pjesëtarë në Bandën e Durrësit, Gjykata e Apelit për krimet e rënda e ka lënë në fuqi këtë vendi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama