Rezultate te kerkimit per termin: +Akoma

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.856Z

Akoma gjallë është rospia?

Nga Ilir Babaramo Në mëngjesin e një dimri, dikur në mesin e viteve ’70, mes morisë së shkresave që ju vendosën para Enver Hoxhës, në dosje ishte dhe një letër e ardhur nga Rrësheni. Autoritetet lokale te regjimit raportonin për fshesaren e rrugëve të qytetit të humbur të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.807Z

Stepni: “Spiuni është akoma te Ferrari”

"Spy story" midis Ferrarit dhe Meklarenit po kalon në një fazë interesante. Najxhël Stepni, mekaniku i akuzuar për shitje të informacionit industrial të Ferrarit te skuadra anglo-gjermane, me kundësulmin e tij i befasoi të gjithë: "Nuk ia kam dhënë unë skicat Koglanit, dhe pluhuri i fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.526Z

Nini: “Nuk kam vendosur akoma për Kombëtaren shqiptare”

Albania Sport - Nini "hap zjarr" mbi mediat greke. Goli i tij në fitoren 2-0 të Panathinaikos ndaj Panionos dhe për më tepër rekordi i vendosur në kampionatin profesionist grek si futbollisti me moshën më të rë për Panathinaikos dhe i dyti në historinë greke që realizon është në qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.842Z

A ekziston akoma Muri i Berlinit?

Nga Stephen Evans, BBC   Nëse keni pyetur ndonjëherë veten nëse dy gjysmat e Gjermanisë janë bashkuar me të vërtetë, gati çerek shekulli pas bashkimit zyrtar, hidhini një sy hartës se si është votuar në Berlin. Fotografia është e zymtë: Rruga ku kalonte dikur Muri i Berlini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.863Z

Arshavin: Nuk e kam arritur akoma maksimumin

Londër - Andrei Arshavin deklaron se nuk e ka arritur akoma maksimumin e tij me Arsenalin, megjithëse shënoi katër gola në përballjen e mbrëmshme me Liverpulin në transfertë. Futbollisti rus mbërriti tek Arsenali në merkaton e janarit, dhe në këtë pak kohë ai po bëhet një nga pi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.604Z

Vrasësi i heshtur: Ai është akoma këtu

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE Një tjetër ngjarje e rëndë u shënua në një qytet të madh evropian. Një person i armatosur me thikë vrau një grua dhe plagosi pesë të tjerë në një shesh në Londër. Raportohet se gruaja e vrarë kishte bërtitur: "Ai është akoma këtu", duke i përdorur f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.329Z

Kush ka akoma gjak në deje?

Vargje nga Arben Duka   Përreth flamurit kombëtar, Le të vijë sot, kush është trim, Që të shpëtojmë nga ky zuzar, Që të shpëtojmë nga ky mallkim!   Kush ka akoma gjak në deje, Kush këtu ende mbeti burrë, Ta ndezi flakën prej rrufeje, Si një zgalem mbi diktaturë!  

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama