Rezultate te kerkimit per termin: +Akoma

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.842Z

A ekziston akoma Muri i Berlinit?

Nga Stephen Evans, BBC   Nëse keni pyetur ndonjëherë veten nëse dy gjysmat e Gjermanisë janë bashkuar me të vërtetë, gati çerek shekulli pas bashkimit zyrtar, hidhini një sy hartës se si është votuar në Berlin. Fotografia është e zymtë: Rruga ku kalonte dikur Muri i Berlini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.863Z

Arshavin: Nuk e kam arritur akoma maksimumin

Londër - Andrei Arshavin deklaron se nuk e ka arritur akoma maksimumin e tij me Arsenalin, megjithëse shënoi katër gola në përballjen e mbrëmshme me Liverpulin në transfertë. Futbollisti rus mbërriti tek Arsenali në merkaton e janarit, dhe në këtë pak kohë ai po bëhet një nga pi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.604Z

Vrasësi i heshtur: Ai është akoma këtu

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE Një tjetër ngjarje e rëndë u shënua në një qytet të madh evropian. Një person i armatosur me thikë vrau një grua dhe plagosi pesë të tjerë në një shesh në Londër. Raportohet se gruaja e vrarë kishte bërtitur: "Ai është akoma këtu", duke i përdorur f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.329Z

Kush ka akoma gjak në deje?

Vargje nga Arben Duka   Përreth flamurit kombëtar, Le të vijë sot, kush është trim, Që të shpëtojmë nga ky zuzar, Që të shpëtojmë nga ky mallkim!   Kush ka akoma gjak në deje, Kush këtu ende mbeti burrë, Ta ndezi flakën prej rrufeje, Si një zgalem mbi diktaturë!  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.509Z

Vitet kalojnë, por ajo ndihet akoma më seksi (FOTO)

Tashmë ajo është 34 vjeç dhe në këtë moshë, modelet fillojnë dhe hapin krahun për më të rejat. Por, ky nuk është rasti i Kelly Brook. Modelja e njohur britanike thotë se, pavarësisht se pamja e saj është duke ndryshuar për shkak të viteve, ajo tashmë ndihet akoma më shumë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.256Z

Zbritje emergjente në shkretëtirë, piloti: Shef, jam akoma gjallë

Dy persona ishin drejtuar në Sllovaki në bordin e një IRS Airlines Fokker 100 për të zgjidhur një problem hidraulik, por diçka në udhëtim nuk ka funksionuar. Është humbur kontakti me radion dhe piloti është detyruar të bëjë një ulje emergjence, por nga avioni, në fluturim nga Brati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.749Z

Deschamps Eliminimi djeg akoma

Pas eliminimit qe pesoi nga Gjermania ne cerekfinalet e Boterorit kombetarja e Frances u rikthye ne shtepibr br Si rrallehere ne keto vitet e fundit mberritja ne aeroportin e Parisit te avionit qe kishte ne bord futbollistet dhe stafin teknik te perfaqesueses se Gjelave u prit me duartrokitje nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama